senior

Kursy komputerowe dla osób starszych

Profesjonalne szkolenie komputerowe to oferta wielu firm, w których pracują doświadczeni wykładowcy, posiadający odpowiednie umiejętności dydaktyczne. Prowadzący służą wszystkim uczestnikom bez względu na stopień zaawansowania fachową pomocą, odpowiadając na wszelkie pytania stawiane przez kursantów.

Instruktorzy konsultują się również z osobami szkolonymi w zakresie doboru zakresów tematycznych kursów, a także czasu trwania oraz sposobu prowadzenia zajęć. Dzięki temu każde szkolenie komputerowe dostosowane jest do wymagań i potrzeb uczestników. Tylko profesjonaliści proponują zajęcia, które mają charakter kompleksowy, a mianowicie – podzielone są na dużą liczbę godzin, co ułatwia kursantom bardzo dokładne poznanie omawianych zagadnień teoretycznych i praktycznych. Dlatego też wszystkie osoby kończące takie szkolenie komputerowe są w pełni przygotowane do samodzielnej pracy z tego typu sprzętem.

Więcej o sprzęcie na www.show-box.eu.

Firmy proponujące opisywane kursy zatrudniają wykładowców, posiadających kierunkowe wykształcenie i niezbędne doświadczenie. W trakcie darmowego szkolenia komputerowego 10-osobowe grupy seniorów powyżej 65 roku życia uczą się obsługi sprzętów typu tablet czy laptop. Nabywają umiejętności poruszania się po internecie, dzięki temu mają dostęp do informacji, usług, mediów społecznościowych. Mogą płacić za swoje rachunki przez internet czy zamówić zakupy do domu

Firmy proponujące opisywane kursy zatrudniają wykładowców, posiadających duże doświadczenie w pracy, poparte starannym przygotowaniem teoretycznym. Wykwalifikowani eksperci posiadają również odpowiednie umiejętności dydaktyczne, ułatwiające instruktorom dotarcie do wszystkich kursantów, bez względu na ich wiek i poziom zaawansowania.